Imadła warsztatowe

( 139 produktów)

Imadła – stabilne mocowanie dla wygodniejszej i dokładniejszej obróbki

Imadła to narzędzia ręczne obecne w każdym dobrze wyposażonym warsztacie. Zbudowane z dwóch szczęk zaciskanych przy pomocy śruby napędzanej pokrętłem służą jako nieodzowna pomoc przy obróbce – ręcznej i mechanicznej – różnych przedmiotów.

Imadła warsztatowe i maszynowe

Imadła dzielą się na imadła profesjonalne, tzw. imadła maszynowe, przeznaczone do współpracy z urządzeniami takimi jak obrabiarka, wiertarka kolumnowa czy stojak do elektronarzędzi. W tej kategorii znajdują się także imadła wiertarskie. Stosowane są najczęściej w dużych firmach, w tym firmach przemysłowych i zajmujących się obróbką przedmiotów na dużą skalę.

Wyróżnia się również imadła warsztatowe, w których mieszczą się m.in. imadła ślusarskie, imadła stolarskie i imadła hydrauliczne, czyli tzw. imadła do rur. To narzędzia dla każdego amatora majsterkowania oraz właścicieli i pracowników małych oraz średnich firm. Charakteryzują się mniejszą siłą nacisku szczęk i mniejszymi rozmiarami, ale i tak bardzo dobrze służą w większości zadań.

Imadła niemieckie i nie tylko

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo każdą z wymienionych kategorii imadeł. Na wyróżnienie zasługują przede wszystkim imadła niemieckie – znanej i cenionej marki Format, która cieszy się u nas największą popularnością. Dokładamy starań, by stale poszerzać nasz asortyment, jednocześnie dbając o dużą rozpiętość cenową – tak, by każdy Klient mógł znaleźć imadła ręczne oraz imadła profesjonalne do swoich potrzeb i możliwości.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-06
Polecam.
2023-10-08
Wszystko oki.
pixel