Mesto

( 32 produktów)

MESTO to niemiecki producent wysoko zaawansowanych, profesjonalnych opryskiwaczy używanych między innymi w przemyśle budowniczym oraz w przemyśle do nakładania różnego rodzaju płynów.

Przenośny opryskiwacz MESTO od ponad 100 lat są stałym elementem międzynarodowego rynku. Firma MESTO od ponad wieku jest prowadzona przez rodzinę Stockburger. Wiedza firma w zakresie opryskiwaczy została doceniona przez klientów na całym świecie. Produkty MESTO to pomysłowość, wszechstronność, innowacyjność oraz najwyższa jakość Made in Germany. Opryskiwacz to idealny produkt do między innymi impregnacji drewna, zabezpieczenia szalunków, konserwacji kamienia, zabiegów konserwatorskich, chłodzeniach przy odwiertach oraz przy wielu innych profesjonalnych, wymagających zastosowaniach.

Profesjonalny opryskiwacz marki MESTO jest produkowany ergonomicznego dla wygodnego użytkownika przez klientów. Opryskiwacze są wydajne i niezawodne, a estetyczny projekt produktu ewoluuje wraz z wymaganiami klientów, zastosowaniami i nowymi innowacjami.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-17
7dni czekania na dostawę to za długo
2023-10-13
Super sprzedawca
pixel