Suwmiarki

( 206 produktów)

Suwmiarki – jedne z najważniejszych narzędzi pomiarowych

Suwmiarki to zdecydowanie jedne z najbardziej podstawowych narzędzi pomiarowych. Nie może ich zabraknąć w żadnym warsztacie – ani profesjonalnym, ani przydomowym. Dlaczego są tak ważne? Bo pozwalają na wykonanie precyzyjnych pomiarów przy bardzo małych nakładach czasu i energii.

Jakie suwmiarki są w naszym sklepie?

Oczywiście suwmiarka suwmiarce nierówna, co zauważą Państwo także w naszym sklepie internetowym. Oferujemy bowiem wiele różnorodnych przyrządów:

  • suwmiarki elektroniczne (cyfrowe) – inaczej określane jako suwmiarki z odczytem cyfrowym, bowiem wyróżnia je wyświetlanie danych pomiarowych na małym, elektronicznym ekranie;
  • suwmiarki traserskie – dla jeszcze łatwiejszego trasowania obrabianych elementów,
  • suwmiarki specjalistyczne (profesjonalne) – wyróżniające się niezwykle precyzyjną budową, zastosowaniem najtrwalszych materiałów oraz obecnością wkrętów ustalających czy matowo chromowanych dodatków, poprawiających czytelność;
  • suwmiarki uniwersalne – tańsze od profesjonalnych odpowiedników i dedykowane domowemu zastosowaniu;
  • kieszonkowe suwmiarki – sprawdzające się w pracy tzw. wolnych strzelców czy freelancerów;
  • duże suwmiarki – stosowane najczęściej na rozbudowanych stanowiskach pomiarowych, określane inaczej jako suwmiarki z długimi szczękami.

A to tylko główne rodzaje produktów, które znajdą Państwo w Majstero. Nie sposób wymienić i opisać wszystkich. Warto jednak zaznaczyć, że nasz asortyment tworzą wyłącznie suwmiarki od renomowanych producentów, np. suwmiarki Format, które od lat są doceniane przez majsterkowiczów na całym świecie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
Dziękuję za profesjonalną i szybką obsługę zamówienia.
2023-11-17
7dni czekania na dostawę to za długo
pixel