Przedłużacze / Listwy zasilające

( 134 produktów)

Przedłużacze – bębnowe, budowlane, przemysłowe.

Idealne do firmowego zastosowania W domach stosujemy tradycyjne przedłużacze na listwie, z kilkoma gniazdami i kablem maksymalnie o długości kilku metrów. Jednak w przemyśle, budownictwie i elektryce popularnością cieszą się tzw. przedłużacze bębnowe.

Przedłużacze kablowe – niezwykle wygodne i bezpieczne

To inaczej przedłużacze kablowe o bardzo dużej długości, sięgającej nawet 50 metrów, nawinięte na bębny (temu zawdzięczają swoją nazwę), dzięki czemu są łatwe w składowaniu i nieużywane zajmują stosunkowo niewiele miejsca. Charakteryzują się także największym bezpieczeństwem, bo okablowanie jest odpowiednio zabezpieczane, by nie wchodziło w reakcję z wodą oraz wzmacniane, by nie ulegało uszkodzeniom. Mowa tutaj o powłokach kauczukowych lub syntetycznych, które są zarówno trwałe, jak i elastyczne.

Wiele modeli posiada diody ostrzegawcze oraz technologie ochrony przed przegrzaniem. Udoskonalone techniki obrotowe minimalizują ryzyko zatrzymania się kabla i pogorszenia wygody jego stosowania. Z kolei wielość dostępnych gniazd umożliwia podpięcie kilku urządzeń jednocześnie.

Do stosowania na zewnątrz i w środku

W sklepie Majstero oferujemy zarówno przedłużacze na zewnątrz, jak i do stosowania wewnątrz budynków. Stawiamy na szeroki zakres cenowy – po to, by nasi Klienci mogli z łatwością znaleźć to, czego aktualnie potrzebują. Tutaj raz zakupione przedłużacze bębnowe służą przez długi czas, zwiększając wygodę oraz efektywność pracy całego zespołu oraz firmy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-27
O.K.
2023-11-02
Wszystko ok
pixel