Rękawice robocze BHP ochronne

( 345 produktów)

Rękawice robocze – klucz do wygodnej i efektywnej pracy

W tej kategorii znajdą Państwo rozbudowaną ofertę rękawic roboczych, przydatnych podczas pracy na wielu różnych stanowiskach, w których bezpieczeństwo oraz komfort są bardzo ważne i na których wymagana jest zgodność z zasadami BHP.

Rękawice te są jednak odpowiednie także do prac domowych i okołodomowych. Chronią przed nawet najpoważniejszymi uszkodzeniami naskórka, wynikającymi z kontaktu ze szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi: wysoką temperaturą, sztucznymi materiałami, ostrymi narzędziami lub ostrymi czy gorącymi częściami maszyn. Pozwalają utrzymać skórę dłoni w dobrej kondycji – bez trudnych do usunięcia zabrudzeń, nieestetycznych odcisków i przetarć.

Rękawice robocze profesjonalne i do domowego zastosowania

Oferujemy produkty najlepszych marek o wieloletnim doświadczeniu, dzięki czemu mamy pewność, że rękawice robocze kupowane w Majstero to 100-procentowa gwarancja satysfakcji. Zależy nam na tym, by każdy Klient znalazł dokładnie taki produkt, jakiego potrzebuje, dlatego w procesie tworzenia oferty nie ograniczamy się.

Proponujemy wysokiej klasy rękawice robocze powlekane, ocieplane, antypoślizgowe, rękawice spawalnicze, także duże, a to tylko fragment naszego asortymentu. Wszystkie są przykładami rękawic roboczych profesjonalnych i dzięki temu, że różnią się między sobą specyfikacją, rozmiarami, kolorystyką oraz cenami, odpowiadają na potrzeby pracowników różnych branż i klientów o wielu różnorodnych oczekiwaniach.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-04
Szybko, profesjonalnie
2023-10-13
Super sprzedawca
pixel