Wiha

( 359 produktów)

WIHA zajmuje się opracowaniem, projektowaniem i produkcją narzędzi, które zwiększają wydajność pracy i tym samym obniżają jej koszty. Najważniejszym aspektem jest jednak ochrona zdrowia użytkowników, dlatego WIHA stara się projektować narzędzia spełniające najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa, funkcjonalności i trwałości.

Marka WIHA została założona ponad 75 lat temu jako mała rodzinna firma zajmująca się standardowymi elementami narzędziowymi i śrubami. Z czasem wysoka jakość sprzedawanych produktów sprawiła, że WIHA stała się globalną firmą z fabrykami w całej Europie, Azji oraz Stanach Zjednoczonych. Obecnie WIHA jest jednym z wiodących producentów narzędzi ręcznych do profesjonalnego użytku

WIHA posiada szeroką ofertę narzędzi ręcznych. Są to między innymi wkrętaki, bity wkrętakowe, wkrętaki z atestem 1000V, zestawy bitów wkrętakowych, diamentowych PH i PZ, szczypiec i narzędzi pomiarowych. Narzędzia WIHA to niemiecka precyzja, jakość i niezawodność. WIHA jest jednym z największych na świecie producentów narzędzi ręcznych do użytku profesjonalnego w przemyśle.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-17
7dni czekania na dostawę to za długo
2023-11-02
Wszystko ok
pixel