AMF

( 547 produktów)

Od samego założenia w 1890 roku firma AMF postawiła sobie jeden cel: najwyższa jakość produktów i usług. Historia sukcesu firmy AMF rozpoczęła wraz z założeniem przedsiębiorstwa przez producenta zamków Andreasa Maiera w niewielkiej miejscowości Fellbach. Niemiecka firma szybko stała się międzynarodowym gigantem, który specjalizuje się w systemach technologii mocowania.

AMF koncentrując się na głównych obszarach swojej wiedzy, wyznacza od lat nowe standardy w technologii mocowania, kierując się pasją do stworzenia jak najlepszych rozwiązań dla swoich klientów.

Narzędzia ręczne AMF

Zamki do bram i drzwi, które niewątpliwie były sukcesem firmy. Jednak szybko gama produktów AMF została poszerzona o narzędzia ręczne. Klucze hakowe, klucze do obrabiarek czy klucze nasadowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wkrętaki i klucze zapewniają najwyższą możliwą przyjemność i bezpieczeństwo w trakcie wykonywania pracy.

Narzędzia firmy AMF oszczędzają czas i wysiłek. Każdy ruch ręki jest prawidłowy, a dzięki długiemu stosowaniu wysokiej jakości narzędzi nie tracisz pieniędzy, ani swojego czasu na dokonywanie nowych zakupów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-17
7dni czekania na dostawę to za długo
2023-11-06
Polecam.
pixel