Słuchawki BHP - zatyczki ochronne do uszu

( 41 produktów)

Ochrona słuchu w pracy – nauszniki ochronne, zatyczki, stopery

Wiele miejsc pracy – czy to na budowie, czy w zakładzie przemysłowym – stwarza ryzyko pogorszenia, a w dłuższej perspektywie nawet utraty słuchu. Wina leży po stronie hałasu generowanego przez różne urządzenia, czasami nakładającego się jeden na drugi. Z tego powodu przepisy BHP obligują do stosowania przez pracowników ochronników słuchu – takich akcesoriów, które dzięki zastosowanym technologiom znacząco zmniejszają niebezpieczeństwo wysokich dźwięków z otoczenia. W kategorii tych produktów mieszczą się zarówno nauszniki przyjmujące formę masywnych, lecz wygodnych słuchawek, jak i małe oraz poręczne zatyczki do uszu przemysłowe oraz stopery.

Ochrona uszu przed hałasem – jaką warto wybrać?

To, które Państwo wybiorą zależy od miejsca oraz terminowości pracy – czy hałas otoczenia jest permanentny i bardzo wysoki, czy planują Państwo zatrzymać daną posadę przez lata, czy jest to raczej praca dodatkowa. I tak w przypadku bardzo głośnych, długotrwałych dźwięków zaleca się stosowanie aktywnych ochronników słuchu – nauszników, a do krótkich, niezbyt ryzykownych pod względem akustycznym zadań wystarczą ochronniki słuchu jednorazowe – różnego rodzaju zatyczki i stopery.

W sklepie Majstero wydzieliliśmy osobną kategorię produktów do ochrony uszu przed hałasem. Dlaczego? Bo doskonale wiemy, jak ważna jest ochrona słuchu w pracy. Chcemy, by nasi Klienci realizowali ją wyłącznie w oparciu o profesjonalne akcesoria, dlatego oferujemy Państwu tylko produkty najlepszych firm, posiadających odpowiednie certyfikaty i dysponujących zaawansowanymi technologiami produkcji.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
10/5 ❤️
2023-11-06
Polecam.
pixel