Gwintowniki i pokrętła do gwintowników

( 505 produktów)

Najlepsze narzędzia do gwintowania w jednym miejscu

Dla każdego zakładu produkcyjnego, warsztatu czy serwisu, bardzo ważne są narzędzia. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę w naszym sklepie i staramy się, aby nasz asortyment spełniał nawet najbardziej wyśrubowane oczekiwania naszych klientów. W poniższej kategorii skupiliśmy się przede wszystkim na gwintownikach i pokrętłach – absolutnej podstawie jeśli chodzi o wykonywanie prostych jak i bardziej zaawansowanych prac. Każdy oferowany w poniższej kategorii gwintownik jest starannie wyselekcjonowany nie tylko pod względem swojej charakterystyki i parametrów, ale również producenta – korzystamy tylko i wyłącznie z produktów pochodzących od sprawdzonych i godnych zaufania dostawców.

Gwintownik maszynowy do stali i INOX

Dobrze dopasowany gwintownik to gwarancja sukcesu, dlatego proponowane przez nas modele są dedykowane zarówno do INOX jak i stali o wysokiej wytrzymałości. Spełniają one standardy wyznaczone w produkcji gwintów metrycznych zwykłych według normy ISO DIN 13. Posiadamy w swojej ofercie także modele ze wzmocnionym chwytem oraz chwytem przelotowym. Dla osób i firm poszukujących kompleksowych i pełnych rozwiązań, udostępniamy także całe zestawy gwintów od wersji M3 aż do M12. Natomiast dla tych z naszych klientów, którzy nie posiadają maszyny do gwintowania, przygotowaliśmy również rozwiązanie w postaci gwintowników ręcznych. Taki zestaw gwintowników ręcznych, metrycznych składa się z gwintownika wstępnego, pośredniego i wykańczającego, pozwalających na wykonanie każdego zlecenia szybko, sprawnie i dokładnie.

Akcesoria i dodatki do gwintowania

Oczywiście mamy świadomość, że same gwintowniki to często tylko wierzchołek góry lodowej jeśli chodzi o zapotrzebowanie naszych klientów na profesjonalne narzędzia. Oferujemy więc szeroki wachlarz produktów uzupełniających – dodatków i akcesoriów, bez których praca w dłuższym wymiarze czasu jest bardzo uciążliwa. Wymagający klienci z pewnością docenią asortyment narzędzi do skrawania gwintów. Przeglądając narzędzia skrawające w bogatej ofercie naszego sklepu znaleźć możecie Państwo również zestawy w eleganckiej kasecie drewnianej, w których znajdują się nie tylko gwintowniki do stali niestopowych i niskostopowych oraz otworów przelotowych, ale także sześciokątne narzynki umożliwiające utrzymanie swoich gwintowników w odpowiednio wysokiej jakości nawet po wielu latach użytkowania.

Bestsellery i wielofunkcyjne gwintowniki

Czasami nasi klienci poszukują akcesoriów czy części eksploatacyjnych do swoich urządzeń. Jednym z częściej psujących się i wymagających wymiany elementów wyposażenia jest pokrętło do gwintowników. Posiadamy różne ich wersje w swojej ofercie, a jeśli nie macie Państwo pewności, który z oferowanych produktów będzie odpowiedni dla Was – zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Wśród naszych absolutnych bestsellerów znajdują się również gwintowniki dwustronne.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
Dziękuję za profesjonalną i szybką obsługę zamówienia.
2023-10-27
Towar zgodny z opisem. Polecam .
pixel