Grubościomierze

( 21 produktów)

Grubościomierze – do dokładnego pomiaru grubości wielu materiałów

Grubościomierze to jedne z najważniejszych przyrządów w pracach kontrolno-pomiarowych – pracach, które są jednymi z ważniejszych we wszystkich firmach zajmujących się szeroko rozumianą produkcją oraz budownictwem. Narzędzia te są jednak stale doceniane także przez majsterkowiczów, działających w zaciszu własnego warsztatu i garażu. Co decyduje o wysokiej jakości produktu? Przede wszystkim precyzja działania oraz trwałość wykorzystanych materiałów. I takie właśnie grubościomierze – cyfrowe i analogowe – znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

Wiele różnych grubościomierzy – dla każdego biznesu

W Majstero znajdą Państwo różnego rodzaju grubościomierze: czujnikowe, magnetyczne i ultradźwiękowe. Takie, które odczytają grubość wielu materiałów: skóry, tektury, gumy, szkła, metalu czy tworzywa sztucznego. Dzięki tak dużej rozpiętości zastosowania są to przyrządy przydające się w wielu miejscach. Tym bardziej, że w naszym katalogu produktów mieszczą się także grubościomierze kieszonkowe – małe i niezwykle poręczne.

Jak działają grubościomierze?

Jak działają grubościomierze? Mechaniczne wykorzystują tradycyjną metodę pomiaru, przy użyciu ruchomego wrzeciona i nieruchomego kowadełka. Magnetyczne opierają się na sile przyciągania, potrzebnej do oderwania magnesu. Ultradźwiękowe z kolei bazują na szybkości rozchodzenia się fal ultradźwiękowych.

Wyłącznie grubościomierze renomowanych marek

W Majstero oferujemy szeroki asortyment grubościomierzy, i to modeli pozyskanych wyłącznie od renomowanych dostawców, znanych i docenianych w całej Europie i nie tylko. Dzięki temu mamy pewność, że zapewniamy Państwu dostęp do najlepszych produktów na rynku – grubościomierzy, które raz zakupione posłużą latami, dając pewność wiarygodnych, precyzyjnych pomiarów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
10/5 ❤️
2023-10-13
Super sprzedawca
pixel