Lowe

( 13 produktów)

Marka LOWE to światowy lider w produkcji narzędzi tnących przeznaczonych dla ogrodnictwa. Ponad 90 lat doświadczenia w tej branży pozwala na tworzenie bezkonkurencyjnych produktów o najwyższej jakości. Firma LOWE wprowadził niedawno nowe rozwiązanie, czyli zakrzywione ostrze łączące w sobie zalety sekatorów tradycyjnych z lekkością cięcia sekatora kowadełkowego.

LOWE stara się uważnie słuchać rynku. Zbieramy informacje o tym, jakie są potrzeby klientów, co im się podoba i co może być przydatnym ulepszeniem istniejących rozwiązań. Mając pomysł marka stara się przelać go najpierw na papier, a dopiero później prace przejmują programy graficzne. Powstały w wyniku tych działań prototyp poddawany jest szeregowi testów. Mają one na celu ujawnienie wszelkich wad mogących uwidocznić się na etapie użytkowania w sadzie.

Narzędzia ogrodowe marki LOWE, w  tym profesjonalne sekatory począwszy od doboru surowców, poprzez precyzję wykonania pojedynczych części, aż po ostatnie ostrzenie są wykonywane bez najmniejszego potknięcia.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-06
Polecam.
2023-10-08
Wszystko oki.
pixel