Kanistry i lejki do paliwa

( 38 produktów)

Kanistry – do wody i paliwa, o różnej pojemności

W domowym garażu i tym bardziej firmowym magazynie nie może zabraknąć kanistrów. To pojemniki, które dzięki swoim charakterystycznym właściwościom pozwalają na przechowywanie większych ilości różnego rodzaju płynów. W sklepie Majstero znajdą Państwo zarówno kanistry na wodę, jak i kanistry na benzynę (do paliwa). Oferujemy kanistry plastikowe, metalowe, blaszane. Takie, które dzięki zastosowanym materiałom nie wpływają w żaden sposób na przechowywaną ciecz, nie zmieniając jej właściwości (w przypadku paliwa), ani smaku czy zdatności do spożycia (w przypadku wody pitnej).

Wiemy, że nasi Klienci mają różnorodne potrzeby i oczekiwania, dlatego w ofercie umieściliśmy kanistry o różnorodnej pojemności – 5, 10 i 20-litrowe. Do tego w różnych kolorach, od czarnego, przez czerwone, po transparentne. Wszystkie pochodzą od renomowanych marek – to przede wszystkim niemiecka marka Hünersdorff, Pressol i Valpro. To dostawcy, którym można zaufać, bo oferują produkty wysokiej jakości: funkcjonalne i bezpieczne.

Akcesoria do kanistrów: uszczelki i lejki

W kategorii kanistrów umieściliśmy także akcesoria przydatne w korzystaniu z pojemników. To przede wszystkim różnego rodzaju uszczelki, pozwalające na udoskonalenie posiadanego kanistra i być może odroczenie konieczności zakupu nowego, a także rurki i lejki do kanistra, ułatwiające nalewanie cieczy do pojemnika. Przy tym chcemy zaznaczyć, że asortyment naszego sklepu internetowego stale się powiększa, a poza wysoką klasą i różnorodnością produktów zapewniamy również atrakcyjne, konkurencyjne ceny, solidne rabaty oraz gwarancję bezpiecznej i szybkiej wysyłki na terenie całej Polski.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
10/5 ❤️
2023-10-13
Super sprzedawca
pixel