Liny: polipropylenowe, do wciągnika, uniwersalne

( 18 produktów)

Liny polipropylenowe są popularne z uwagi na wszechstronne zastosowanie i atrakcyjną cenę. Wytrzymałe elementy mogą być stosowane w kynologii, sportach wodnych, ogrodnictwie, a także w żeglarstwie czy jachtingu. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór lin polipropylenowych do wciągnika linowego, a także modele uniwersalne. Wysoka jakość splotu gwarantuje długą żywotność i niezawodność. Zobacz nasze produkty!

Jakie są rodzaje lin polipropylenowych?

Najczęściej stosowanym rodzajem lin polipropylenowych są te plecione. Uniwersalna lina jest tworzona przez oplatanie 16 lub więcej pasm. Te z kolei produkuje się na płasko lub gładko. Aby uzyskać dobrej jakości linę, należy skręcać pasma razem w jedną całość przy użyciu nowoczesnych technologii. Z kolei lina owijana to model stworzony z dwóch warstw. Wewnętrzną wykonuje się z 12 pasm, a zewnętrzną z 16 lub 36.

Właściwości naszych lin polipropylenowych

Dostępne w sklepie Majstero.pl liny polipropylenowe wyróżniają się doskonałymi parametrami użytkowymi. Nasze liny do wciągnika linowego są odporne na kwasy, zasady i oleje. Produkty o wysokiej wytrzymałości mechanicznej nie ulegają ścieraniu i nie niszczą się na skutek działania skrajnych temperatur. Lina uniwersalna stworzona z włókien tekstylnych o niskiej gęstości jest lekka i doskonale unosi się na powierzchni.

Składając zamówienie w naszym sklepie, masz pewność inwestycji w produkt wysokiej jakości. Gwarantujemy szeroki wybór produktów premium dla profesjonalistów oraz szybką dostawę. Zachęcamy do zakupów!

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-04
Szybko, profesjonalnie
2023-10-27
Towar zgodny z opisem. Polecam .
pixel