GARDENA

( 84 produktów)

Narzędzie ogrodowe GARDENA to wiodąca marka w branży ogrodniczej o wysokiej jakości w Europie i reprezentowana w ponad 80 innych krajach na całym świecie. Niemiecka firma GARDENA to przedsiębiorstwo, które produkuje profesjonalne narzędzie do pielęgnacji ogrodu takich jak m.in.: zraszacze, pistolety zraszające, węże ogrodowe, sterowniki nawadniania, pompy, kosiarki, nożyce do trawy i żywopłotu, sekatory oraz drobne narzędzia ogrodnicze.

GARDENA oferuje kompletny asortyment do wszystkich wymaganych produktów i od ponad 50 lat właściciele ogrodów i domów na całym świecie wybierają produkty sygnowane logiem takiej marki.

Firma z siedzibą w miejscowości Ulm została założona w 1961 r. przez biznesmenów: Wernera Kressa i Eberharda Kastnera. Pierwszym rodzajem ich działalności był import narzędzi ogrodniczych z Francji. Przełomem stało się wprowadzenie w 1968 roku Original GARDENA. Firma GARDENA szybko, w ciągu zaledwie kilku lat, awansowała na pozycję lidera producenta inteligentnych i prostych rozwiązań do podlewania i pielęgnowania ogrodów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-27
O.K.
2023-11-06
Polecam.
pixel