Cyrkle suwmiarkowe, traserskie

( 33 produktów)

Cyrkle – traserskie, stolarskie, budowlane i nie tylko. Podstawa prac pomiarowych

Jeśli chodzi o narzędzia pomiarowe, jedną z najważniejszych podkategorii produktów są cyrkle. Te niewielkie narzędzia, choć niepozorne, charakteryzują się precyzyjną budową, za sprawą której mają służyć konkretnym zadaniom.

Wiele rodzajów cyrkli – do domowego i profesjonalnego użycia

Cyrkle traserskie, inaczej określane jako cyrkle do trasowania, umożliwiają szybkie, wygodne i dokładnie oznaczenie obwodu oraz rysowanie okręgów. Cyrkle ślusarskie wyróżnia obecność ostrej końcówki, zdolnej oznaczyć nawet bardzo twarde materiały. Razem z cyrklami do metalu, cyrklami ciesielskimi i blacharskimi tworzą kategorię cyrkli profesjonalnych. W naszej ofercie – ofercie sklepu Majstero – znajdują się również cyrkle budowlane, które mogą być z powodzeniem używane w domowych warsztatach i garażach. To wyposażenie uwielbiane przez majsterkowiczów.

Czym różnią się od siebie poszczególne cyrkle?

Cyrkle – traserskie i nie tylko – różnią się rozpiętością ramion, obecnością pokręteł umożliwiających mniej lub bardziej dokładną regulację, rodzajem końcówki (ostrza) oraz materiałami, z jakich zostały wykonane. W Majstero staramy się maksymalnie rozbudowywać ofertę cyrkli, by każdy Klient mógł znaleźć dokładnie ten produkt, którego potrzebuje. A że wszystkie modele pozyskujemy od sprawdzonych, renomowanych dostawców, dajemy gwarancję najwyższej jakości wykonania. W połączeniu z atrakcyjnymi cenami i szybką wysyłką tworzy to ofertę nie do odrzucenia.

Domowe i profesjonalne prace remontowe i naprawcze? Tylko z Majstero!

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-27
O.K.
2023-11-02
Wszystko ok
pixel