Rapid

( 44 produktów)

Marka RAPID to jeden z najbardziej znanych i największych producentów zszywaczy na świecie. Firma RAPID pierwszy raz pojawiła się w Szwecji w latach 30 ubiegłego wieku i od tej pory proponuje nowoczesne i intuicyjne narzędzia do łączenia i utrwalania. Firma RAPID należy do międzynarodowej korporacji ACCO Brands.

Szwedzka marka RAPID w swoim portfolio ma ogromny wybór akcesoriów biurowych, a przede wszystkim zszywaczy i dziurkaczy. Narzędzia biurowe marki RAPID dostępne są w wielu rozmiarach, kształtach, a także kolorach. Każde z nich cechuje się intuicyjnym działaniem i ogromną trwałością. W katalogu RAPID znajdują się także akcesoria dla przemysłu, w tym lakiery oraz nowoczesne zszywacze elektryczne.

Największymi odbiorcami produktów RAPID są przede wszystkim biura, a także drukarnie oraz szkoły. Większość produktów projektowanych jest z myślą o łączeniu papieru i pracach biurowych. Wśród prywatnych użytkowników często też można spotkać akcesoria biurowe RAPID. Opinie o ich wysokiej jakości i niezawodności docierają od twórców patchworków i majsterkowiczów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
10/5 ❤️
2023-11-17
7dni czekania na dostawę to za długo
pixel