Stihl

( 299 produktów)

Firma Sthil to niemieckie przedsiębiorstwo, z oddziałami w 160 krajach na całym świecie. Obecnie jest jednym z największych producentów i sprzedawców pilarek. Firmę w 1926 roku założył Andreas Stihl, rozpoczynając produkcję spalinowych pilarek łańcuchowych. 90 lat tradycji sprawiło, że jesteśmy marka Sthil jest symbolem doskonałej techniki. Dziś marka Sthil stanowi na całym świecie synonim jakości i doskonałego serwisu.

W ofercie firmy Sthil znajdą Państwo pilarki łańcuchowe do okazjonalnego zastosowania przy wyrobie drewna opałowego, pracach ciesielskich i budowlanych. Bardziej wymagający użytkownicy wybierać mogą spośród pilarek dostosowanych do pracy w gospodarstwie rolnym i pracach gospodarskich w lesie. Specjalna oferta przygotowana została dla profesjonalnych użytkowników spalinowych pilarek.

W ofercie niemieckiej marki znajdziemy także produkty dla dzieci. Zabawkowa pilarka łańcuchowa zasilana na baterie. Głośnik z regulacją głośności imitujący dźwięki prawdziwej pilarki, co pozwala dziecku czerpać jeszcze więcej radości z zabawy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
10/5 ❤️
2023-11-17
7dni czekania na dostawę to za długo
pixel