Wełna stalowa i wióry stalowe

( 17 produktów)

Wełna stalowa to niezastąpiony produkt w wielu pracach renowacyjno-naprawczych. Element przeznaczony do czyszczenia rozmaitych powierzchni powinien być wykonany z należytą starannością, aby zapewnić maksymalnie zadowalające rezultaty. W naszym sklepie znajdziesz wełnę stalową do czyszczenia, a także wióry o różnych gradacjach. Dzięki temu w jednym miejscu znajdziesz wszystkie produkty potrzebne w Twoim zakładzie pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wełna stalowa — jakie są rodzaje?

Wełna stalowa to produkt, który można podzielić na kilka rodzajów: zwykły, wykonany ze stali nierdzewnej, aluminium lub mosiądzu. Każdy wariant wełny stalowej do czyszczenia oferuje nieco inne właściwości. Cel ich stosowania jest jednak taki sam — oczyszczenie i wypolerowanie konkretnego rodzaju powierzchni.

Aby zrobić to prawidłowo, koniecznym jest dobór wełny wiórów stalowych o optymalnej gradacji. Najbardziej miękka to ta z oznaczeniem 0000 lub 000. Wariant tego typu sprawdzi się do polerowania drewna, miedzi, aluminium albo ceny. Z kolei wełna stalowa o gradacji 1 lub 2 jest znacznie grubsza i sztywniejsza. Polecamy ją do ścierania powłok podkładowych albo intensywnego czyszczenia drewna.

Jak wykorzystywać wełnę i wióry stalowe?

Struktura ścierna wełny stalowej umożliwia bezpieczne czyszczenie przedmiotów poddawanych renowacji bez uszkodzenia ich powierzchni. Za pomocą produktów tego typu można usunąć powłokę dekoracyjną i pozostałe zanieczyszczenia, a także dokonać ostatecznego polerowania. Dla skuteczności procesu zalecamy dobór wiórów stalowych o odpowiedniej gradacji. Nasz doradca klienta chętnie wskaże najlepszy wariant.

W sklepie Majstero.pl znajduje się szeroki wybór wełny stalowej do czyszczenia i polerowania różnego rodzaju materiałów. Zobacz również inne narzędzia ręczne. Szybki czas realizacji zamówienia, a także doskonała jakość naszych produktów sprawia, że zakupy gwarantują satysfakcję. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu!

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-04
Szybko, profesjonalnie
2023-12-01
10/5 ❤️
pixel