Buty robocze PUMA

( 50 produktów)

W 1924 roku, w niewielkim niemieckim miasteczku Herzogenaurach w pobliżu Norymbergi, w branży obuwniczej swoje pierwsze kroki rozpoczynają dwaj bracia - Rudolf i Adolf Dasslerowie.  Swoje pierwsze obuwie bracia produkowali w pralni należącej do ich matki dla żołnierzy Wermachtu. Marka szybko odnosiła sukcesy, ale nikt nie przypuszczał, że małej firmy produkującej buty, powstaną jedne z najsłynniejszych marek świata - adidas oraz PUMA.

Bracia prowadzący wspólny biznes rozstali się w 1948 roku i każdy z nich założył swoje marki. Znane na całym świecie logo w postaci skaczącego zwierzęcia wraz z nawą PUMA pojawiło się dopiero w 1979 roku. Jednak o sukcesie marki Rudolfa Dasslera mówiono już o wiele wcześniej. PUMA jest stałym elementem wielkich wydarzeń sportowych, a odzież niemieckiej firmy nosiły m.in. tacy sportowcy jak Pele czy Maradona. Jednak to nie tylko odzież sportowa jest ważnym elementem marki. Popularna jest również odzież robocza, w tym buty robocze BHP. Profesjonalne obuwie ochronne są nie tylko wygodne, ale również bezpieczne.

Doskonałe buty robocze Puma dla każdego

Choć marka Puma większości kojarzy się ze wspomnianymi wyżej butami sportowymi czy też odzieżą dla osób aktywnych, to jednak asortyment produktów tej marki jest zdecydowanie większy. Wachlarz ofertowy obejmuje bowiem również i obuwie robocze Puma, które stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, którym zależy na wygodnym rozwiązaniu, ochronie dla stóp, trwałości i solidności noszonych butów. Puma to wszystko jest w stanie jak najbardziej zagwarantować.

Czym wyróżniają się buty robocze Puma?

Rynek ma nam do zaoferowania różnorodne buty robocze. Jedne cieszą się większą, inne mniejszą popularnością. To jednak, co stanowi kluczowe znaczenie dla nas, a w szczególności dla naszych stóp, to przede wszystkim wygoda i na tym należy skupić się w sposób szczególny.

Sięgając po buty robocze Puma, w każdym modelu otrzymać można to, czego każdy właściciel od obuwia do pracy by wymagał:

 • Wygoda i komfort
  Kluczowe znaczenie bez wątpienia ma wygoda i komfort noszonego obuwia roboczego. W nich często trzeba spędzić długie godziny, w nich trzeba zazwyczaj większość dnia stać, a nawet i wykonywać dziesiątki kroków. Tylko i wyłącznie obuwie, które nie uciska i nie powoduje dyskomfortu, może stać się rozwiązaniem do pracy.

 • Doskonały wygląd
  Choć są to tylko buty ochronne, warto z pewnością zwrócić również uwagę i na sam ich wygląd. Obuwie ochronne Puma na pewno może poszczyć się ciekawym designem i oryginalnością.

 • Najwyższa jakość obuwia
  Jakość ma ogromne znaczenie, szczególnie gdy w grę wchodzą buty do pracy, często wykorzystywane w trudnych warunkach. Powinny być wykonane z najlepszych materiałów, według nowoczesnych technologii.

 • Atrakcyjna cena
  I oczywiście nie sposób nie zwrócić uwagi również i na samą cenę. Puma, oferując takie buty, gwarantuje doskonałe zabezpieczenie stopy na długi czas, z jednocześnie bardzo atrakcyjną ceną na rynku.
Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
Dziękuję za profesjonalną i szybką obsługę zamówienia.
2023-10-13
Super sprzedawca
pixel