Bruns

( 15 produktów)

Firma BRUNS od 1986 roku mieści się w Niemieckiej miejscowości Harsewinkel i zajmuje się produkcję dobrze znanych produktów BRUNS uchwytów narzędziowych.

Uchwyt na narzędzia został wymyślony przez Bruns Franz'a i udoskonalony przez jego syna Günter'a, który już od ponad 20 lat z powodzeniem prowadzi rodzinny biznes. Asortyment firmy BRUNS jest stale powiększany. Zadowolenie klienta jest priorytetem. Zadowolenie gwarantuje nie tylko wysoka jakość produktów, ale także wybitna elastyczność i wydajność produkcji. Idealne rozwiązania do każdego zastosowania.

Uchwyty narzędziowe i haczyki można łatwo przymocować bezpośrednio do ścian, co pozwala na utrzymanie wszystkich narzędzi. Uchwyt Bruns są przydatne do zamocowania narzędzi w garażu, altanie, warsztacie, serwisie lub np. w piwnicy.

Unikalny uchwyt narzędziowy Bruns pewnie trzyma prawie każde narzędzie lub urządzenie o grubości od 0 do 50 mm, a pojedynczy uchwyt narzędziowy może pomieścić do 10 kg ciężaru. Uchwyt posiada opatentowany samozaciskowy system Bruns Tool Holder.    

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
Dziękuję za profesjonalną i szybką obsługę zamówienia.
2023-10-08
Wszystko oki.
pixel