Lyra

( 5 produktów)

Firma LYRA to najstarsza w Niemczech oraz jedna z najstarszych na świecie firm produkujących kredki i ołówki. Marka rozpoczęła działalność aż w 1806 roku i przez lata wyspecjalizowała się w produkcji różnych, wysokiej jakości produktów do rysowania i znakowania.

Marka LYRA posiada całą masę akcesoriów biurowych oraz wiele serii produktów, skierowanych do dzieci i młodzieży. Wysoka jakość idzie tu w parze z bezpieczeństwem stosowania przez najmłodszych. Firma stawia na konkurencyjność i dostępność dla każdej grupy odbiorców, dlatego ważnym elementem projektowania i produkcji materiałów, jest zapewnienie atrakcyjnej ceny. Jednak kliencie nie powinni obawiać się niskich walorów produktów LYRA, z których z powodzeniem korzystają profesjonaliści na całym świecie.

Drugą gałęzią produkcji są kredki dla przemysłu. Trwałe wyroby sprawdzają się przede wszystkim podczas prac ręcznych z drewnem i płytami meblowymi. Dobre opinie docierają także z branży krawieckiej czy z zakładów zajmujących się tkaninami specjalnymi.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
10/5 ❤️
2023-10-08
Wszystko oki.
pixel