Pattex

( 2 produktów)

Historii marki Pattex rozpoczyna się w drugiej połowie lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia, kiedy nastąpiła prawdziwa rewolucja na rynku klejów. W wyniku wieloletniej współpracy z niemieckimi fachowcami z firmy Henkel opracowali klej kontaktowy, który wiązał na zimno.

Przed opracowanie wyżej wspomnianego kleju, fachowcy musieli podgrzewać klej przed jego nałożeniem, co było czasochłonnym, a co więcej niebezpiecznym zajęciem. Tym samym opracowano produkt, który stosowany jest w temperaturze pokojowej. Dodatkowo klej Pattex jest skutecznym, łatwym w użyciu oraz bezpiecznym rozwiązaniem. Klej do obróbki drewna szybko zyskał akceptację wśród fachowców.

Marka Pattex z roku na rok się rozwijała i przedstawiła coraz to lepsze i innowacyjne produkty, między innymi klej kontaktowy Pattex, sprzedawany w formie 125-gramowych tubek, dzięki czemu wszedł na stałe do domostw i znalazł zastosowanie w drobnych pracach naprawczych. Jeszcze większe zainteresowanie zyskał klej cyjanoakrylowy typu superglue. Klej o błyskawicznej przyczepności, do stosowania na małych powierzchniach ułatwił życie wielu domownikom.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-06
Polecam.
2023-10-13
Super sprzedawca
pixel