Artykuły BHP

( 3948 produktów)

BHP – odzież ochronna oraz akcesoria niezbędne w bezpiecznej pracy

Niezależnie od tego, czy do przestrzegania zasad bezpieczeństwa obliguje prawo, czy wewnętrzne pragnienie zdrowia – w każdej z tych sytuacji wyposażenie BHP to podstawa pracy. Odpowiednio dobrana odzież ochronna i akcesoria BHP zmniejszają ryzyko wystąpienia uszkodzeń ciała nawet podczas bardzo ryzykownych sytuacji. A te zdarzają się niestety bardzo często – nie tylko w branży budowlanej

Mając na uwadze bezpieczeństwo oraz zdrowie naszych klientów, utworzyliśmy w sklepie Majstero osobną kategorię produktów BHP. W niej tylko najwyższej jakości wyposażenie:

- odzież robocza, w tym buty i kaski, zdolne zminimalizować zagrożenie kontaktu nawet z wielokilogramowymi elementami,

- okulary ochronne,

przyrządy do ochrony słuchu

- rękawice ochronne

czyściwa, pomagające utrzymać porządek w miejscu pracy, a ten, jak wiadomo, jest kluczem do efektywności i bezpieczeństwa. 

BHP – hałas, ciężar czy iskry w miejscu pracy? Chronimy przed tym

BHP na budowie, w magazynie, czy na statku handlowym – z produktami od Majstero czują się Państwo pewnie i komfortowo w wykonywaniu codziennych, zawodowych obowiązków. Skąd w nas ta pewność? Bo do oferty naszego sklepu włączamy wyłącznie przetestowany asortyment najwyższej jakości, od znanych i cenionych producentów z całego świata.

Co więcej, mając na uwadze różnorodność potrzeb i możliwości naszych klientów, staramy się, by produkty, które oferujemy cechowała duża różnorodność rozmiarowa oraz cenowa – by każdy mógł znaleźć produkt, którego potrzebuje.

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-17
7dni czekania na dostawę to za długo
2023-11-02
Wszystko ok
pixel