Nitownice

( 36 produktów)

Nitownice – wszechstronny i przydatny rodzaj elektronarzędzi

Nitownice to niezwykle wygodne urządzenia z kategorii elektronarzędzi. Ich najważniejsze zadanie to połączenie dwóch metalowych elementów za pomocą nici nazywanych nitami. Jakich? Na przykład części stelaży, osłon i obudów różnego rodzaju czy płyt. Nitownice można porównać do technicznych maszyn do szycia. Z nimi wystarczy zaledwie kilka chwil i kilka ruchów, by zespolić ze sobą twarde, mogłoby się wydawać, że bardzo trudne do połączenia części.

Nitownice różnego rodzaju – dla potrzeb każdego

Nitownice różnią się między sobą – rozmiarami, umiejscowieniem elementu spajającego, jakością materiałów wykorzystanych do produkcji oraz sposobem zasilania. Wyróżnia się m.in. nitownice akumulatorowe, inaczej bezprzewodowe oraz nitownice elektryczne, z kablem, który należy podłączyć do gniazdka. Wśród nich z kolei można wymienić np. nitownice do nitonakrętek ręczne. W kategorii nitownic znajdują się zarówno modele, które świetnie działają w domowym, amatorskim zastosowaniu – przez majsterkowiczów-pasjonatów pracujących we własnych garażach i warsztatach, jak i nitownice profesjonalne, dedykowane zawodowcom z branż takich jak budownictwo czy elektryka, ale nie tylko.

Nitownice, akumulatory i ładowarki

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wiele z podanych rodzajów nitownic – akumulatorowe, elektryczne i nie tylko. Do tego wzbogaciliśmy kategorię o akumulatory do nitownic oraz ładowarki, by mogli Państwo zyskać kompleksowe wyposażenie – bez konieczności dokupowania akcesoriów później i ponownej zapłaty za dostawę. Oferujemy produkty w szerokim zakresie cenowym, by każdy z łatwością znalazł coś dla siebie. Co więcej, współpracujemy wyłącznie z renomowanymi markami, dzięki czemu mamy całkowitą pewność, że proponowane przez nas nitownice doskonale spełnią swoje zadanie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-04
Szybko, profesjonalnie
2023-12-01
Dziękuję za profesjonalną i szybką obsługę zamówienia.
pixel