Mikrometry - zewnętrzne, wewnętrzne, elektroniczne, analogowe

( 107 produktów)

Mikrometry – do skutecznego mierzenia z maksymalną precyzją

Mikrometry, nazywane inaczej mikromierzami, to grupa przyrządów pomiarowych służąca do mierzenia długości, szerokości, grubości i głębokości z bardzo dużą precyzją, sięgającą nawet 0,01 mm. Narzędzia te dzielą się na dwie główne kategorie: mikrometry do pomiarów zewnętrznych i mikrometry do pomiarów wewnętrznych. Są wykorzystywane do uzyskania wymiarów geometrycznych przedmiotów przede wszystkim z twardych materiałów. W zależności od zastosowania można wyróżnić mikrometry do pomiaru grubości ścianek rur, drutu czy kół zębatych, a to tylko z kilka z najczęstszych użyć.

Mikrometry dla każdego – dla biznesu i klienta detalicznego

W sklepie Majstero oferujemy Państwu rozbudowany asortyment mikrometrów – zarówno mikrometrów wewnętrznych, jak i zewnętrznych, w tym mikrometry elektroniczne (cyfrowe) i mikrometry czujnikowe. Niektóre modele można określić jako mikrometry uniwersalne – sprawdzą się nie tylko w pracy zawodowej, ale i domowym warsztacie. Duża część naszej oferty to jednak mikrometry profesjonalne, czyli dedykowane biznesom.

Rozbudowana oferta mikrometrów i mikromierzy

Mikromierze elektroniczne – bo tak też nazywa się mikrometry – są dostępne w szerokim zakresie cenowym – właśnie po to, by każdy Klient mógł znaleźć produkt idealny dla siebie. Niektóre modele wzbogacono o dodatkowe rozwiązania, znacząco ułatwiające i uprzyjemniające ich obsługę, a inne są standardowe – w sam raz dla osób, które z mikrometrów będą korzystać raczej sporadycznie i do niezbyt wymagających zadań. Niezależnie jednak od tego, na jaki konkretnie model się Państwo zdecydują, my zapewniamy atrakcyjną cenę oraz szybką i bezpieczną wysyłkę.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-27
Towar zgodny z opisem. Polecam .
2023-10-08
Wszystko oki.
pixel