Narzędzia Format

( 6680 produktów)

FORMAT opracowuje innowacyjne i wysokiej jakości artykuły BHP, które dają gwarancję osiągniecia bardzo dobrych wyników we wszystkich dziedzinach. Produkty firmy FORMAT to nie tylko jakość w atrakcyjnej cenie, ale również kompleksowe rozwiązania w zakresie sprawności, wydajności i bezeceństwa produkcji.

Bogaty asortyment marki FORMAT obejmuje narzędzia precyzyjne, ręczne i ścierne, jak i również wyposażenie fabryczne i wyposażenie do warsztatów. Olejarka, młotek, zestaw wierteł czy nóż tokarski to tylko kilka przykładów z gammy produktów firmy FORMAT, która już od 30 lat produkuje dla Państwa profesjonalne zestawy narzędzi. Asortyment firmy obejmuje ponad 100 000 wysokiej klasy produktów.

Narzędzia firmy FORMAT to nie tylko najlepszy stosunek ceny do jakości i duży wybór najlepszych narzędzi, ale również stała jakość premium. Wszystkie narzędzia produkowane są w Europie i odznaczają się wysoką jakością i precyzją wykonania i opracowywane tak, aby umożliwiały osiąganie perfekcyjnych wyników pracy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-06
Polecam.
2023-10-08
Wszystko oki.
pixel