Halder

( 53 produktów)

Narzędzia ręczne marki HALDER od blisko 80 lat są synonimem ciekawych rozwiązań i wysokiej jakości materiałów, ze szczególnym uwzględnieniem niemieckiej precyzji. Sukces marki HALDER rozpoczął się w 1938 roku, poprzez założenie przedsiębiorstwa przez Erwina Haldera - producenta młotków.

Młotek marki HALDER do dzisiaj plasuje się w czołówce najlepszych narzędzi ręcznych na świecie. Wydajność, elastyczność czy precyzja w produkcji, to najważniejsze wymagania dzisiejszego rynku. Firma HALDER z pewnością je spełnia, o czym można się przekonać korzystając z narzędzi tego przedsiębiorstwa.

Aby narzędzia ręczne sprostały wymaganiom klientów, zespół marki HALDER zatrudnia około dwustu pracowników na całym świecie, posiadając na swoich halach produkcyjnych zaawansowane technicznie maszyny. Obok produktów wysokiej jakości dla marki HALDER ważna jest również troska i zadowolenie klienta. Gama produktów marki to również młotki BASEPLAX, narzędzia leśne - młotki do rozłupywania SIMPLEX, siekiery SIMPLEXmłotki kowalskie SIMPLEX, trzonki SIMPLEX oraz kliny rozporowe.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
Dziękuję za profesjonalną i szybką obsługę zamówienia.
2023-10-27
Towar zgodny z opisem. Polecam .
pixel