Nitownice Ręczne

( 44 produktów)

Trwałe, skuteczne, wszechstronne – wybierz dostępne u nas nitownice ręczne

Skuteczne łączenie metalowych powierzchni nie musi od razu opierać się na trudnym niekiedy do zrealizowaniu spawaniu lub mocno zmieniającym strukturę blachy przykręcaniu. Warto korzystać z alternatywnych możliwości. Takie właśnie w tego typu pracach ogromną rolę odgrywają dostępne w naszym asortymencie nitownice ręczne.

Jeżeli chcesz mieć komplet niezbędnych do działania narzędzi, nitownica ręczna jest koniecznym wyposażeniem Twojego warsztatu. Pozwala wszechstronnie, stabilnie i estetycznie łączyć i obrabiać określone materiały, poszerzając zakres działania.

Do czego służą nitownice ręczne i w jakich branżach można je wykorzystać?

Nitownice ręczne do nitów służą do łączenia elementów konstrukcyjnych wykonanych z metalu. Działają na nitach lub nitonakrętkach (nitownice ręczne do nitonakrętek). Nit, który ma główkę i szyjkę zostaje za pomocą nitownicy „zablokowany” i ściągnięty, łącząc metalowe powierzchnie. W ten sposób otrzymasz estetyczny i trwały efekt, który dodatkowo nie wymaga skręcania, jest szybszy i mniej przepuszcza wilgoć. Przy pomocy nitownic możesz łączyć też blachy, wsporniki, ale też skóry czy tworzywa sztuczne różnego rodzaju – w zależności oczywiście od typu nitów.

Gdzie wykorzystuje się nitownice ręczne? W branżach konstrukcyjnych, warsztatach, zakładach produkcyjnych, w budownictwie czy branży remontowej. Nitownica ręczna będzie też świetnym wyposażeniem każdego garażu. Z łatwością stworzysz swój projekt, bez konieczności długotrwałego spawania lub łączenia materiału przy pomocy wkrętów (których nie zawsze dasz radę użyć).

Czym charakteryzują się dobre nitownice ręczne?

Nitownice ręczne do nitów lub nitownice ręczne do nitonakrętek powinny być trwałe i mocne. Mają mieć wygodny kształt, który z łatwością umożliwi Ci zaciśnięcie nitownicy. Poza rękojeścią dobrze jest, jeżeli nitownica ręczna wspomaga proces.

Ergonomiczny kształt, wygodna rączka, trwała konstrukcja czy wszechstronność – to wszystko cechuje najlepsze nitownice.

Nitownice ręczne do nitów – postaw na nasz asortyment

Takie też produkty posiadamy. Mamy różnego rodzaju nitownice w tym nitownice ręczne do nitów zrywalnych, nitownice standardowe, nitownice w zestawie czy narzędzia o różnych wymiarach. Poza tym znajdziesz u nas różne rodzaje nitów, elementów zamiennych do nitownic i wszystko to, co potrzebne jest w profesjonalnym warsztacie czy garażu. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z dokonanego u nas zakupu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
10/5 ❤️
2023-10-27
Towar zgodny z opisem. Polecam .
pixel