Carolus

( 1 produktów)

CAROLUS to niemiecka jakość i marka profesjonalnego wyposażenia warsztatów należąca do grupy Gedore. Prezentowane narzędzia ręczne i akcesoria ręczne dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy cechują się wysoką jakością wykonania, wytrzymałością oraz ergonomicznym wykończeniem. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór narzędzia CAROLUS.

Narzędzia ręczne CAROLUS  to jedno z głównych elementów wyposażenia warsztatów oraz narzędziowni. W ich skład wchodzą: walizki bądź zestawy walizek, program na blachę, klucze, Program 1/4″, 3/8″, 1/2″, 3/4″, skrzynki z kluczami nasadowymi, pneumatyka, klucze dynamometryczne, wkrętaki, szczypce, ściski, narzędzia do podbijania, mierzenie i znakowanie.

Ponadto, w katalogu narzędzi CAROLUS  znajdują się także skrzynie na skarby, chroniące długotrwale wszelkie narzędzia. Trwałe meble warsztatowe wykonane są z blachy stalowej pokrywanej proszkowo.

CAROLUS to producent również wózków warsztatowych CAROLUS, który idealnie sprawdza się właśnie wtedy i tam, gdzie jest najbardziej potrzebny – jego niekwestionowane zalety to mobilność, oszczędność miejsca i niewiarygodnie łatwe utrzymanie w czystości.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-17
7dni czekania na dostawę to za długo
2023-10-08
Wszystko oki.
pixel