Opryskiwacze ręczne ciśnieniowe - sadownicze oraz ogrodowe

( 58 produktów)

Opryskiwacze – dla jak najwygodniejszej walki ze szkodnikami

Utrzymanie trawnika oraz przydomowej roślinności w idealnym stanie nie jest zadaniem łatwym. Poza regularnym podlewaniem i przycinaniem wymaga częstych zabiegów ochronnych – zabezpieczających przed atakiem szkodników. Mszyce i ślimaki to tylko dwa najpopularniejsze z nich. Wybór środka chemicznego przeznaczonego do walki z tymi gatunkami to jedno. Aby jego rozpylenie było wygodne i maksymalnie skuteczne, potrzebują Państwo odpowiedniego opryskiwacza. I takie produkty znajdują się właśnie w tej kategorii.

W sklepie internetowym Majstero oferujemy wysokiej jakości opryskiwacze ogrodowe ręczne i tzw. ciągane, ciśnieniowe. Dostępne w wielu różnych pojemnościach – od 1 do 5 litrów, bo wiemy, że Klienci dysponują ogrodami o różnych rozmiarach i dlatego potrzebują dużych oraz małych opryskiwaczy.

Opryskiwacze ręczne i ciśnieniowe

Opryskiwacze ręczne sprawdzają się najlepiej w dbałości o nieduże ilości roślin, do opryskania niewielkich powierzchni. Ich obsługa jest bardzo łatwa, bo intuicyjna, a dzięki obecności zaworów bezpieczeństwa nie trzeba martwić się zaaplikowaniem zbyt dużej ilości środka chemicznego.

Opryskiwacze ciśnieniowe pasują doskonale do pielęgnacji większych obszarów – dużej ilości kwiatów, krzewów, drzew oraz obszernych trawników. Dzięki większej pojemności wystarczy jednorazowo wypełnić pojemnik środkiem chemicznym i bez dolewania zadbać o cały ogród. Solidne stojaki zabezpieczają przed niekontrolowanym przemieszczaniem się opryskiwacza, obrotowe rurki natryskowe zapewniają komfortowe zastosowanie, a dodatkowe, zintegrowane filtry chronią dyszę przed zanieczyszczeniami. Z opryskiwaczami od Majstero dbałość o ogród jest wygodna i efektywna, jak nigdy wcześniej!

Poza opryskiwaczami oferujemy także wygodne i ładne konewki – do podlewania kwiatów, krzewów, trawnika, zarówno w domu, na balkonie, jak i w ogrodzie.

Opryskiwacz ogrodowy - najlepsze rozwiązanie

Każdy z nas marzy o pięknym, zadbanym ogrodzie, gdzie będzie kolorowo i bajecznie, prawda? Wszystko jest możliwe, ale należy odpowiednio o taką przestrzeń zadbać. Oprócz samego sadzenia roślin, krzewów i drzewek, bardzo duże znaczenie ma odpowiednia ich pielęgnacja. Jest ona możliwa poprzez stosowanie różnego rodzaju oprysków, a aby mogło to być możliwe, kluczowe znaczenie odgrywa właśnie opryskiwacz ogrodowy.

Choć rynek ma nam do zaoferowania różnorodne jego modele, zawsze należy dopasować konkretny do swoich potrzeb, oczekiwań i wymagań. Zupełnie inne rozwiązanie może okazać się dobrym na małej powierzchni trawnika, a inne w dużym ogrodzie, gdzie znajduje się ogrom drzew i krzewów. Najlepsze opryskiwacze ogrodowe to takie, które są przede wszystkim: wydajne, wygodne i co istotne - w 100% dopasowane do potrzeb swoich odbiorców.

Mały opryskiwacz ręczny - niezbędny dla każdego

Bez wątpienia wśród dostępnych na rynku rozwiązań, każdy z nas powinien posiadać dla swojej przestrzeni ogrodowej mały opryskiwacz ręczny. Ma on zazwyczaj od 0,5 - 2 litrów pojemności, sprawdza się i w ogrodzie i w domowej przestrzeni. Można wybrać pulsacyjny lub ciśnieniowy. Takie sprawdzają się idealnie w przypadku pielęgnacji roślin w doniczkach czy też bylin. Będą także dobre do opryskiwania, ale także do zraszania roślin i nawożenia dolistnego.

Opryskiwacz do ogrodu naramienny - dla średnich ogrodów

Dla średniej wielkości przestrzeni, idealnym okaże się być opryskiwacz do ogrodu, który to zakłada się na ramię. Służy on do oprysków roślin preparatami mającymi na celu ich ochronę, gwarantując przy tym jak największą wydajność. Przy dłuższym jednak stosowaniu, może okazać się męczący i uciążliwy, dlatego też w miejscach, gdzie wymagane jest dłuższe jego wykorzystywanie, nie zawsze okazują się być sprawdzony. Co więc wtedy? Patrząc na narzędzia ogrodowe, z pewnością wygodniejszą formą są opryskiwacze plecakowe i takie warto wtedy wybrać.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-04
Szybko, profesjonalnie
2023-12-01
Dziękuję za profesjonalną i szybką obsługę zamówienia.
pixel