Felco

( 25 produktów)

Od samego początku firma FELCO szukała sposobu, by opanować wszystkie procesy stosowane w branży oraz technologie konieczne do projektowania i produkcji swojego asortymentu. Takie działanie pozwoliło firmie FELCO systematycznie korzystanie z osiągnięć technologii na każdym z etapów produkcji i umacniać go dzięki zdobytemu w ciągu ponad 70 lat doświadczeniu w produkcji.

Félix Flisch i FELCO są nierozerwalnie ze sobą związani. Wykwalifikowany monter oraz tokarz, był przede wszystkim wizjonerem-samoukiem, który w roku 1945, pomimo ograniczonych środków, postawił przed sobą bardzo ambitny cel: stworzyć sekator do przycinania inny niż wszystkie do tej pory i sprzedawać go poza granicami Szwajcarii.

Szwajcarski sekator do przycinania produkowany do dzisiaj przez FELCO wykorzystuje najlepsze dostępne materiały, aby zagwarantować najwyższą jakość cięcia i wytrzymałość narzędzi.

W ciągu 70 lat istnienia firma FELCO ‎znacznie poszerzyła swój asortyment. Do prostych sekatorów do przycinania, które były kamieniem węgielnym firmy dołączyły nożyce do przycinania oraz piły ręczne.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-13
Super sprzedawca
2023-10-08
Wszystko oki.
pixel