Benning

( 45 produktów)

Przedsiębiorstwo BENNING specjalizuje się w naprawie systemów i maszyn elektrycznych. Od początku działalności firmy w latach 30. ubiegłego wieku firma związana jest z urządzeniami elektrycznymi i stała się z jednym z wiodących europejskich producentów dla wszystkich tego typu produktów. BENNING zdobył swoją renomę i pozycję lidera na rynku poprzez wykorzystanie innowacyjnych technologii oraz konsekwentnie wysoki poziom wykonania swoich produktów.

Urządzenia pomiarowe firmy BENNING od lat cieszą się ogromnym uznaniem wśród specjalistów. Mierniki elektryczne BENNING produkowane od 1948 roku, z czasem stały się wysokiej jakości urządzeniami, rozpoznawalnymi na całym świecie. Do najbardziej popularnych należą mierniki pomiarowe z serii DUSPOL® i DUTEST®, które posiadają najwyższe kategorie pomiarowe CAT IV.

W ofercie BENNING poza miernikami prądu, znajdziemy również m.in. próbniki napięcia oraz urządzenia do pomiaru następstw fazy. Część z nich ma możliwość bezdotykowej lokalizacji napięcia fazy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-02
Wszystko ok
2023-10-27
Towar zgodny z opisem. Polecam .
pixel