Univet

( 5 produktów)

Firma Univet na co dzień specjalizuje się w produkcji okularów i gogli bezpieczeństwa z zachowaniem wszystkich zasad BHP. Okulary BHP marki Univet są wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniają doskonałe widzenie. Niska cena w połączeniu z wysoką jakością sprawiają że produkty Univet są chętnie kupowane przez klientów na całym świecie.

Z uwagi na rosnące znaczenie stosowania laserów w przemyśle i medycynie, ochrona przed promieniowaniem laserowym stała się wyzwaniem dla sektora BHP. Univet tym samym postanowił w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie , rozszerzyć swoją działalność o ten sektor.

Univet to niezwykle nowoczesna firma, z ogromnym doświadczeniem. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją okularów w wielu zakresach. Jako jedyni proponują nie tylko ochronę okolic oczu ale również posiadają propozycje dla korekcji wzroku. To co wyróżnia produkty marki Univet to przede wszystkim maksymalna funkcjonalność, wygodne i lekkie oprawki, zgodność z normami bezpieczeństwa, a co więcej można je personalizować pod kątem konkretnych potrzeb.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-04
Szybko, profesjonalnie
2023-10-27
Towar zgodny z opisem. Polecam .
pixel