Szlifierki kątowe, elektryczne, stołowe

( 117 produktów)

Szlifierki – specjalistyczne i wielofunkcyjne. Do domowego warsztatu i pracy

Szlifierki zaliczane są do kategorii elektronarzędzi. Nazywane obrabiarkami służą przede wszystkim do obróbki i wykończenia twardych powierzchni, w tym także powierzchni wielu przedmiotów.

Szlifierki dzielą się na wiele podkategorii, jako że na rynku, w tym także w naszym sklepie internetowym, dostępne są modele przeznaczone do konkretnych prac warsztatowych i budowlanych. I w ten sposób można wyróżnić m.in. szlifierki kątowe, szlifierki oscylacyjne czy szlifierki taśmowe. Wśród nich znajdą Państwo zarówno szlifierki do drewna, do betonu, gładzi, jak i metalu.

Spośród wielu elektronarzędzi wysokiej jakości – bo tylko takie oferujemy naszym Klientom – mogą Państwo wybrać modele uniwersalne idealne do domowego warsztatu lub garażu oraz szlifierki specjalistyczne, powstałe z myślą o Klientach potrzebujących tego typu narzędzi w swojej pracy zawodowej. W kategorii szlifierek profesjonalnych oczywiście znajdują się także modele wielofunkcyjne.

Co odróżnia konkretne szlifierki od siebie? Przede wszystkim parametr mocy, szybkości skrawania oraz obecność rozwiązań zwiększających komfort i bezpieczeństwo pracy ze szlifierką – na przykład jakość chłodzenia, potrzebnego ze względu na wydzielanie przez urządzenie dużej ilości ciepła.

Szlifierki to nie wszystko. Oferujemy również akcesoria do ich lepszej pracy

W Majstero oferujemy Państwu rozbudowany asortyment akcesoriów do szlifierek: tarcz do cięcia i gąbek szlifierskich. Wszystko po to, by dokonując jednego zakupu, mogli Państwo zyskać całe wyposażenie, którego potrzebują.

Szlifierki do wszechstronnego zastosowania – dla amatorów i profesjonalistów

Wysokiej klasy szlifierka ułatwia kompleksowe przygotowywanie obrabianego materiału, wpływając na jego ostateczny kształt, konstrukcję, wygląd i wiele innych kwestii. W naszej ofercie znajdziesz wyspecjalizowane szlifierki do różnych zastosowań, które przydadzą się zarówno w przydomowym garażu, jak i profesjonalnym warsztacie.

Szlifierka może służyć do wielu zastosowań. Za jej pomocą naostrzysz określony metal, dokładnie wyrównasz obrabiane drewno, wypolerujesz blachę czy dokładnie wyszlifujesz ścianę (na której nałożona jest warstwa gipsu lub gładzi). Moc narzędzi, kultura ich pracy i trwałość zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Jakiego rodzaju szlifierki znajdziesz w naszym asortymencie?

Posiadamy różnego rodzaju szlifierki elektryczne do wszechstronnych zastosowań. Mamy szlifierki mimośrodowe i szlifierki stołowe. Znajdziesz u nas narzędzia do wyrównywania ścian, drewna, a także szlifierki elektryczne oscylacyjne. Wszystko pochodzi od cenionych producentów, zapewnia wysoką jakość pracy i świetne ostateczne efekty.

Pamiętaj, że dostaniesz u nas również wiele innych narzędzi elektrycznych, przystosowanych do pracy w profesjonalnych i amatorskich warsztatach. Z nami wywiercenie otworu, wykucie elementów w ścianach i innego rodzaju prace nie będą już żadnym problemem. Jeżeli potrzebujesz pomocy w ich doborze – skontaktuj się z nami. Na pewno Ci pomożemy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-04
Szybko, profesjonalnie
2023-11-02
Wszystko ok
pixel