Hazet

( 546 produktów)

Marka HAZET została założona już w 1868 roku przez Hermanna Zervera. Obecnie firma HAZET jest rodzinnym przedsiębiorstwem piątej generacji. HAZET znajduje się w czołówce europejskich producentów narzędzi.

Narzędzia marki HAZET i jej wysoka jakość przyczyniła się do wieloletnich współpracy z największymi niemieckich koncernów samochodowych. Zestaw narzędzi HAZET był przeznaczony do produkcji wielu modeli samochodów marki Mercedes-Benz oraz Volkswagen i do dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów na całym świecie.

W trzech zakładach produkcyjnych przedsiębiorstwa HAZET, które działają na terenie Niemiec pracują wysoko wykwalifikowani inżynierowie, którzy opracowują i projektują narzędzia przy użyciu najnowszych komputerów CAD i wysokiej klasy oprogramowania.  Narzędzia HAZET i ich zastosowanie jest symulowane w środowiskach wirtualnych tym samym mamy do czynienia z niezmiennie wysokim standardem jakości. W ofercie marki znajdziemy: ściągacze, narzędzia bezprzewodowe, młotki, klucze oraz wkrętaki.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-27
Towar zgodny z opisem. Polecam .
2023-10-08
Wszystko oki.
pixel