Gt Line

( 8 produktów)

W każdej pracy bardzo ważną rzeczą jest dobra organizacja oraz porządek ułatwiający nam wykonywanie naszych obowiązków. Duża ilość sprzętu nie wymaga tylko dobrego zabezpieczenia, ale przede wszystkim odpowiedniej możliwości transportu w miejscu aktualnej pracy.

Walizka na narzędzia GT LINE to niezbędnik każdego elektryka, mechanika lub budowlańca, który pracuje w różnych. Waliki narzędziowe GT LINE stanowią tym samym uniwersalny element wyposażenia we wszystkich branżach.

Założona w 1970 roku w Bolonii we Włoszech firma GT LINE od 50 lat dostarcza produkty i rozwiązania wysokiej jakości na całym świecie, aby pomóc profesjonalistom w ich codziennej działalności. Firma powszechnie uznawana jest za lidera w produkcji profesjonalnych walizek na narzędziaWalizki narzędziowe GT LINE  uznawane są na całym świecie za jedne z najlepszych w tej kategorii produktów. Dzięki trzem głównym zakładom produkcyjnym strategicznie zlokalizowanym na całym świecie, GT LINE jest w stanie sprostać wszelkim wymaganiom swoich klientów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-04
Szybko, profesjonalnie
2023-11-27
O.K.
pixel