Pilarki tarczowe do drewna

( 7 produktów)

Pilarki tarczowe różnego rodzaju – najwyższa kultura pracy

Pilarka tarczowa jest niezwykle ważnym urządzeniem, w każdym warsztacie stolarskim, garażu hobbysty czy innych miejscach usługowo handlowych, zajmujących się obrabianiem drewna czy materiałów drewnopodobnych. W naszej ofercie znajdziesz skuteczne i sprawne pilarki tarczowe, które pomogą Ci w różnych sytuacjach.

Jak działają pilarki tarczowe do drewna? Urządzenia te to mobilne elektronarzędzia, które pozwalają obrabiać materiały drewniane w różnych sytuacjach. Są stosunkowo lekkie, umożliwiają różnego rodzaju cięcia i działanie nie tylko na samych płytach, ale też złożonych już meblach.

Nasze pilarko-zagłębiarki mają dużą moc pracy (zasilane są z akumulatorów lub za pomocą przewodów elektrycznych). Zapewniają wysoką precyzję cięcia i skuteczność, nawet przy grubszych i mocniejszych rodzajach drewna. Ułatwiają ustawienie kątów obróbki (w zakresie od zera do kilkudziesięciu stopni), a bardzo duży zakres obrotów sprawia, że narzędzie jest bardzo wszechstronne.

Nasze pilarki tarczowe to urządzenia do profesjonalnych stolarni i amatorów majsterkowania

Każda pilarka tarczowa z naszej oferty znajdzie zastosowanie w Twoim prywatnym czy firmowym warsztacie. Pochodzi od cenionych producentów, których narzędzia są synonimem trwałości i skuteczności.

W naszym asortymencie znajdziesz również innego rodzaju piły elektryczne (takie jak piły ukośne czy taśmowe), które będą idealnym wyposażeniem każdej pracowni. Z pewnością będziesz zadowolony z wyboru.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
10/5 ❤️
2023-11-27
O.K.
pixel