Gedore

( 490 produktów)

Gedore to uznana firma produkująca narzędzie ręczne. W asortymencie marki zajedziemy stoły, szafki, wózki warsztatowe, jak i klucze maszynowe metryczne i calowe, klucze nasadowe, grzechotki i pokrętła, wkrętaki, szczypce, kleszcze, obcinacze, ściągacze do łożysk i tarcz, narzędzia izolowane do 1000V (VDE), narzędzia samochodowe i narzędzia specjalne, narzędzia do cięcia, ściski śrubowe, narzędzia dynamometryczne.

Narzędzia ręczne marki Gedore od stu lat są kojarzone z jakością Made in Germany. Sprzęt niemieckiej marki idealnie sprawdza się do wszystkich profesjonalnych zastosowań wymagających maksymalnego bezpieczeństwa pracy, stabilności pod obciążeniem i technicznej perfekcji.

Produkty Gedore znajdują swoje główne zastosowanie w czterech głównych branżach: przemysł, motoryzacja, a nawet kosmonautyka, energia odnawialna. Wszędzie tam, gdzie do rozwiązania są problemy mechaniczne, zastosowanie znajdują narzędzia Gedore. Receptą na sukces marki jest jedność człowieka, maszyny i materiału.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-06
Polecam.
2023-10-27
Towar zgodny z opisem. Polecam .
pixel