Steinel

( 237 produktów)

Firma STEINEL została założona w 1959 roku i od 60 lat jest liderem technologii i innowacji na rynku opraw oświetleniowych. Od czasu powstania marki zarejestrowała ona ponad 300 patentów, wzorów i modeli wynalazków oraz urządzeń. Pomysły stojące za innowacjami STEINEL opierają się na centrach rozwoju technologii w Niemczech, Szwajcarii oraz w Czechach.

Marka STEINEL w 1987 roku jako pierwsza wynalazła oświetlenie z czujnikiem. Od 18 lat firma stosuje technologię czujników wysokich częstotliwości, która potrafi wykrywać ludzi przez przeszkody na swojej drodze. Teraz STEINEL dominuje na rynku przy użyciu energooszczędnej technologii LED .

Solidnie wykonane, nowoczesne, a zarazem poręczne narzędzia STEINEL znajdują swoje zastosowanie w przemyśle, budownictwie oraz branży motoryzacyjnej. Opalarki STEINEL doskonale sprawdzają się między innymi przy takich pracach jak spawanie oraz formowanie tworzyw sztucznych, obkurczanie węży termokurczliwych, zgrzewanie plandek, usuwanie starych farb. W ofercie marki znajdziemy również dmuchawy gorącego powietrza (opalarki), pistolety do klejenia na gorąco.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-04
Szybko, profesjonalnie
2023-10-13
Super sprzedawca
pixel