Lutowanie Gazem

( 21 produktów)

Łączenie ze sobą stopów przy wykorzystaniu twardych lutów to lutowanie gazowe. Wymaga ono zastosowania szeregu narzędzi i akcesoriów, bez których ten sposób łączenia nie jest możliwy. Wychodząc naprzeciw tym, którzy zajmują się lutowaniem gazowym, oferujemy bardzo duży wybór wyposażenia niezbędnego do tego rodzaju prac. Stawiamy na wysoką jakość proponowanych narzędzi i akcesoriów. Dbamy o to, aby w naszej ofercie znalazło się wyłącznie to, co zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Lutowanie gazowe – co trzeba posiadać?

Oferujemy pełen asortyment narzędzi i akcesoriów niezbędnych do lutowania gazowego. W ofercie posiadamy kompletny zestaw do lutowania twardego. Sprzedajemy również zestaw do lutowania miękkiego. Kupić można u nas takie elementy wyposażenia spawacza gazowego, jak:

  • wąż wysokociśnieniowy całkowicie zbrojony;
  • dysza do podgrzewania propanem;
  • zestaw do podgrzewania do propanu;
  • zabezpieczenie przed pęknięciem węża;
  • palnik propanowy do lutowania miękkiego z nasadką ze stali nierdzewnej;
  • butlę z propanem małą.

To oczywiście jedynie niewielka część tego, co można kupić w naszym sklepie. Proponujemy także lutownice, bez których trudno wyobrazić sobie lutowanie jakąkolwiek metodą.

Czy oferowane przez nas lutownice są trwałe?

Proponowane przez nas lutownice i akcesoria do lutowania gazowego pochodzą od naprawdę dobrych producentów. Oznacza to, że wykonane są z dobrych materiałów w bardzo staranny sposób. Jeśli zdecydujesz się na ich zakup, możesz być pewny, że wybierasz narzędzia i akcesoria, które posłużą naprawdę długo, zachowując pełną funkcjonalność.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
Dziękuję za profesjonalną i szybką obsługę zamówienia.
2023-12-01
10/5 ❤️
pixel