Plano

( 17 produktów)

W 1952 roku Warren "Pete" Henning wrócił z wyprawy na ryby z ogromnym pragnieniem ulepszenia skrzyni z przyborami. Zmęczony nieporęcznymi metalowymi skrzynkami, które szybko rdzewiały, Henning postanowił stworzyć, lżejszy i przede wszystkim odporną na rdzę produkt, który wytrzyma wiele wędkarskich wypraw. W jego nowym projekcie metal zastąpiono tworzywem sztucznym, który zmniejszył wagę walizki, zapewniając jednocześnie trwałe i wszechstronne przechowywanie wędkarskich przyborów.

Rewolucyjny produkt marki Plano stał się obecnie standardem w nowoczesnych skrzynkach wędkarskich. Skrzynka wędkarska Plano to niejedyny produkt firmy. Marka szybko zdała sobie sprawę, że wiele innych branż potrzebuje przechowywać swoje narzędzia w komfortowych skrzynkach i walizkach.

Linia produktów Plano obejmuje torby do przechowywania broni dla myśliwych, torby podróżne oraz również produkty do przechowywania kosmetyków. Plano nie zapomina również o profesjonalnych fachowcach dla których przygotowana jest profesjonalna torba narzędziowa na narzędzia ręczne.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-27
O.K.
2023-11-02
Wszystko ok
pixel