HAIMER

( 376 produktów)

HAIMER to rodzinna niemiecka firma z Bawarii. Przedsiębiorstwo projektuje i produkuje innowacyjne i wysokiej klasy produkty do obróbki metalu. Marka tworzy swoje produkty dla wielu branż: motoryzacyjnej, lotniczej, energetycznej i kolejowej. Od 1977 roku HAIMER jest globalnym dostawcą w branży narzędziowej.

Szeroka oferta marki HAIMER obejmuje uchwyty narzędziowe różnych typów, urządzenia do mocowania termokurczliwego, wyważarki przemysłowe, czujniki 3-D, a także wysokiej jakości narzędzia skrawające i adaptery wykorzystywane do mocowania tarcz szlifierskich.

Głównym celem firmy HAIMER jest dążenie do osiągniecia najwyższej jakości produktów po konkurencyjnych cenach. Cel ten jest osiągany począwszy od zakupu surowców, a skończywszy na dostarczeniu towaru do klienta.

Od ponad czterech dekad HAIMER to jakość, innowacyjne rozwiązania dzięki minimum pięciu nowym produktom rocznie, niezawodność oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności. Hasłem, który przyświeca marce jest dokładność jak w zegarku.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-02
Wszystko ok
2023-10-13
Super sprzedawca
pixel