Pistolety do Kleju / Kleje

( 76 produktów)

Pistolety do kleju – szybkie i wygodne łączenie części

Pistolety do kleju od lat cieszą się bardzo dużą popularnością. Dlaczego? Bo są małe i niezwykle poręcze – w kilka chwil umożliwiają trwałe połączenie oderwanych lub połamanych elementów lub stworzenie z kilku części zupełnie nowego przedmiotu. Z tego powodu pistolety do kleju na gorąco przydają się zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, majsterkowiczom oraz osobom uwielbiającym sztukę DIY. Pistolety do klejenia umożliwiają naprawę wielu rzeczy, ale także dają pole do kreatywnego popisu – tworzenia pięknych ozdób zgodnie z autorskimi pomysłami.

Jak działa taki sprzęt? Zarówno pistolet do kleju elektryczny, jak i akumulatorowy wyposażony jest w grzałkę, która nagrzewa umieszczoną w nim tubkę z klejem do nawet 200°C. Tak wysoka temperatura zmienia klej o stałej konsystencji w świetne spoiwo. Wtedy wystarczy tylko delikatne dociśnięcie spustu i dzięki malutkiej, poręcznej końcówce klej można aplikować dokładnie w to miejsce, które wymaga zespolenia.

Pistolety do kleju akumulatorowe i przewodowe

W Majstero oferujemy zarówno pistolety do kleju elektryczne, z długim kablem, jak i pistolety do kleju bezprzewodowe, inaczej akumulatorowe. To, które Państwo wybiorą, zależy wyłącznie od Państwa potrzeb i preferencji. Niezależnie od wybranego modelu, jako sklep internetowy gwarantujemy wysoką jakość produktu. Warto wspomnieć, że poza wieloma pistoletami do kleju w tubie, oferujemy także wymienne sztyfty z klejem na gorąco – białym, brązowym, czarnym i w wielu innych kolorach, dostępne na sztuki oraz w zestawach.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-04
Szybko, profesjonalnie
2023-11-27
O.K.
pixel