Wysokościomierze

( 14 produktów)

Wysokościomierze – przyrządy pomiarowe do mierzenia wysokości

Choć wysokościomierze mogą kojarzyć się przede wszystkim z elementami pokładowego wyposażenia samolotów czy wyposażenia wielbicieli sportów spadochronowych, w tej kategorii w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wysokościomierze suwmiarkowe, czyli przyrządy pomiarowe przydatne warsztatach i narzędziowniach.

Są to akcesoria pozwalające na dokładne mierzenie wysokości przedmiotów. Te najczęściej układa się na płaskiej płaszczyźnie, a wartość odczytuje, korzystając z podziałki umieszczonej na pionowej prowadnicy wysokościomierza. Przyrządy te służą również w pracach traserskich – jako pomoc do nanoszenia precyzyjnych rys.

Wysokościomierze suwmiarkowe i cyfrowe

W Majstero oferujemy Państwu precyzyjne wysokościomierze suwmiarkowe – analogowe oraz wysokościomierze elektronicznie, bo chcemy spełniać oczekiwania zarówno domowych majsterkowiczów, jak i profesjonalistów, których praca polega na szybkim i dokładnym odczytywaniu wysokości.

Wysokościomierz pomiarowy wyłącznie od renomowanego producenta

Każdy wysokościomierz pomiarowy, tworzący asortyment naszego sklepu to jakość sama w sobie, widoczna w użyciu nierdzewnych, solidnych materiałów, czytelnych noniuszach oraz funkcjonalnych opakowaniach transportowych, które w wielu przypadkach dołączamy do zamówienia. Proponujemy bowiem wyłącznie dobre wysokościomierze od renomowanych, cenionych marek, takich jak np. Format.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-04
Szybko, profesjonalnie
2023-11-06
Polecam.
pixel