Takery i zszywacze tapicerskie - ręczne, młotkowe, udarowe

( 29 produktów)

Taker tapicerski i inne akcesoria do tapicerowania – postaw na najwyższą jakość

Czy wiesz, że samodzielnie również możesz zmieniać oblicze starych mebli takich jak fotele po dziadkach, kanapy w samochodzie czy krzesła w salonie? Wystarczy odpowiedni taker tapicerskie, aby na nowo cieszyć się z ich użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz (dostępny w różnych wariantach i modelach) wszechstronny zszywacz ręczny dla amatorów i profesjonalistów. Co warto wiedzieć zanim kupisz swój pierwszy taker tapicerski?

Czym jest taker tapicerski znany również jako zszywacz ręczny? To mechaniczne urządzenie, które działanie przypomina standardowy zszywacz biurowy, z tą jednak różnicą, że umożliwia on przyszywanie różnego rodzaju tkanin i materiałów do elementów drewnianych. Taker tapicerski wykorzystywany jest w pracy tapicerów profesjonalnych, ale też hobbystycznych działaniach przy renowacji mebli.

Nasze takery tapicerskie dostępne są w różnych wariantach. Co znajdziesz w sklepie?

  • Zszywacze udarowe o różnej sile i wielkości, do profesjonalnego zastosowania.
  • Zszywacz ręczny z ustawianiem mocy nacisku.
  • Zszywacz tapicerski ręczny prosty.
  • Zszywacze młotkowe.

Każdy wymieniony wyżej zszywacz tapicerski charakteryzuje się dużą odpornością na nacisk, efektywnością pracy i wykorzystaniem w różnych pracach.

Każdy taker pochodzi od cenionego producenta

W naszej ofercie każdy taker tapicerski (niezależnie od tego czy jest to zszywacz automatyczny czy taker młotkowy) pochodzi od uznanych producentów, którzy dbają o jakość swoich produktów. Z tego względu jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z ich pracy. Znajdziesz u nas również innego rodzaju narzędzia ręczne do zastosowania domowego czy profesjonalnego. Życzymy udanych zakupów!

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-02
Wszystko ok
2023-10-13
Super sprzedawca
pixel