Kaski ochronne budowlane BHP

( 88 produktów)

Kaski ochronne – na budowę, do pracy na wysokości i nie tylko

Jeśli chodzi o wyposażenie BHP pracowników budowlanych, magazynowych i nie tylko, kaski ochronne to podstawa. Odpowiednio dobrane pozwalają zabezpieczyć głowę przed zetknięciem z ciężkimi, niebezpiecznymi elementami, a często oczy przed odpryskami – wtedy mówimy o kasku ochronnym z przyłbicą lub okularami. Ich noszenie daje pożądane poczucie bezpieczeństwa i komfortu, co wpływa korzystnie na jakość wykonywanej pracy. Akcesoria te są więc istotne zarówno z punktu widzenia pracownika, jak i pracodawcy.

Wiele rodzajów kasków ochronnych

W trakcie tworzenia asortymentu sklepu Majstero ustaliliśmy, że zależy nam na tym, w naszej ofercie każdy mógł znaleźć produkt odpowiadający swoim aktualnym potrzebom i możliwościom. Tym bardziej, że kaski ochronne to podstawowe wyposażenie, bez którego bardzo często nie można rozpocząć pracy na danym stanowisku z branży budowlanej, elektrycznej czy magazynowej.

Jakie powinny być skuteczne baski budowlane i jaką te pełnią rolę?

Kaski ochronne budowlane są niezwykle ważnymi artykułami na każdej budowie. To nie tylko typowe kaski ochronne BHP, które pracownicy muszą nosić by przestrzegać obowiązujących przepisów. Chronią najbardziej wrażliwą część ludzkiego ciała przed spadającymi przedmiotami, skutkami ewentualnego upadku oraz uderzeniem np. w elementy, które zamontowane są nisko (w trakcie chodzenia).

Kask ochronny BHP to kluczowy element wyposażenia pracownika taśmy produkcyjnej, magazynu, placów budowy czy podobnych usług, gdzie głowa narażona jest na uderzenie o ciało obce.

Z tego powodu w tej kategorii produktów umieściliśmy różne rodzaje kasków ochronnych, w tym:

  • kaski ochronne budowlane – posiadające wzmocnioną skorupę, która osłoni głowę przed skutkami upadku narzędzi czy materiałów budowlanych oraz zabezpieczy nas na wypadek ewentualnego upadku.
  • kaski ochronne do pracy na wysokości – zwane też kaskami alpinistycznymi. Zapewniają nie tylko ochronę przed urazem głowy, ale chronią ją przed wiatrem i zapewniają bardzo wysoką wygodę noszenia.
  • kaski ochronne dla elektryków – tego typu kaski wyposażone są w specjalne elementy chroniące uszy i oczy przed ewentualnymi iskrami, spięciem, rozbłyskającym światłem czy dźwiękiem maszyn.
  • kaski ochronne przydatne na magazynie – to kaski ochronne BHP, które mają za zadanie chronić głowę pracownika, ale też umożliwiać mu pełen wgląd do tego co ma dookoła siebie. Wygoda korzystania z nich jest dużą zaletą.

Wśród nich znajdą Państwo zarówno kask ochronny z nausznikami, jak i kask ochronny z przyłbicą – dla maksymalnego bezpieczeństwa. Modele różnią się między sobą zastosowanymi technologiami (co pociąga za sobą różnice cenowe), rozmiarami oraz kolorami.

Poza kaskami budowlanymi, w naszej ofercie dostępne są także wygodne i trwałe buty robocze oraz innego rodzaju odzież robocza dostępna w wielu wariantach i rozmiarach. Zachęcamy do zakupów!

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
Dziękuję za profesjonalną i szybką obsługę zamówienia.
2023-12-01
10/5 ❤️
pixel