Kątomierze

( 19 produktów)

Kątomierze – dla maksymalnie precyzyjnego pomiaru kątów i trasowania linii

Dokładny pomiar to podstawa dobrze wykonanej pracy – naprawczej, budowlanej, produkcyjnej czy przemysłowej. Wiedzą o tym wszyscy amatorzy-majsterkowicze oraz profesjonalni pracownicy firm i spółek z tychże branż. A w przypadku pomiarów jednym z najważniejszych przyrządów są kątomierze – niewielkie przedmioty, które pozwalają na bardzo dokładne określenie wartości kątów w danych miejscach oraz na precyzyjne trasowanie linii zadanych danym kątem.

Rozbudowany asortyment – różnorodne kątomierze

W naszym sklepie internetowym Majstero znajdą Państwo rozbudowany asortyment kątomierzy, w tym kątomierze cyfrowe (nazywane inaczej elektronicznymi) i analogowe. A w tych dwóch nadrzędnych kategoriach oferujemy Państwu:

  • kątomierze stolarskie,
  • kątomierze budowlane,
  • kątomierze warsztatowe,
  • kątomierze ciesielskie i... wiele innych.

Można więc powiedzieć, że oferujemy zarówno kątomierze uniwersalne – sprawdzające się w wielu rożnych miejscach i zadaniach oraz kątomierze profesjonalne, o konkretnej specyfikacji i przeznaczeniu. Warto także zaznaczyć, że mogą to być najwyższej jakości kątomierze – wykonane z nierdzewnej stali, wzbogacone o lupy i inne dodatkowe udogodnienia oraz kątomierze aluminiowe, tańsze, ale także bardzo przydatne. Wybór powinien być uzależniony od Państwa aktualnych potrzeb. My ze swojej strony zapewniamy atrakcyjną, konkurencyjną cenę oraz gwarancją szybkiej, w pełni bezpiecznej wysyłki.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-17
7dni czekania na dostawę to za długo
2023-10-27
Towar zgodny z opisem. Polecam .
pixel