Czyściwa papierowe, przemysłowe

( 33 produktów)

Czyściwa – dla utrzymania upragnionego porządku w miejscu pracy

Porządek w miejscu pracy uwidacznia się nie tylko w systematycznym układaniu przyrządów i akcesoriów. Chodzi także o usuwanie generowanych w trakcie dnia zanieczyszczeń – pyłu, smaru, czy rozlanych płynów. Kluczem do sukcesywnego sprzątania jest posiadanie odpowiedniego czyściwa – zawsze pod ręką i w takiej ilości, by nie musieć co chwilę martwić się o uzupełnianie materiału.

W Majstero znajdą Państwo czyściwa warsztatowe i przemysłowe. To na przykład czyściwo niebieskie przyjmujące formę papierowego, dwuwarstwowego ręcznika w rolce o długości aż 330 metrów. Wystarcza na długo i świetnie chłonie powszechne zabrudzenia generowane czy to w różnego rodzaju warsztatach, magazynach, czy na budowie. Może pełnić rolę czyściwa do maszyn, a dzięki makulaturowemu charakterowi jest łatwe w gromadzeniu i utylizacji. Delikatna, materiałowa powierzchnia nie uszkadza czyszczonej powierzchni. W zależności od upodobań, mogą Państwo wybrać rolkę o nieprzerywanej strukturze lub w formie tzw. listków.

A skoro jest to wyposażenie konieczne na wielu stanowiskach pracy, producenci dbają także, by wyglądało schludnie i estetycznie. Dlatego u nas znajdą Państwo także czyściwo kolorowe, m.in. białe i niebieskie. Co warto zaznaczyć, dostępne w tej kategorii czyściwa różnią się między sobą ceną, rozmiarami, kolorami i chłonnością – po to, by mogli Państwo wybrać dokładnie taki produkt, jakiego obecnie potrzebują

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-27
O.K.
2023-11-17
7dni czekania na dostawę to za długo
pixel