Kamienie Szlifierskie

( 53 produktów)

Kamienie szlifierskie – wysokiej jakości akcesoria do obrabiania i wykańczania

Kamienie szlifierskie to jedne z najpowszechniejszych i najważniejszych akcesoriów warsztatowych, stosowanych zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów majsterkowania w domowym zaciszu. Można łączyć je z różnymi urządzeniami: wiertarkami czy szlifierkami i wykorzystywać do wygodnej i efektywnej obróbki wielu różnych materiałów.

Kamienie szlifierskie do wielu różnych materiałów

Kamienie szlifierskie różnią się między sobą materiałem, z jakiego zostały wykonane, poziomem gradacji (ziarnistości) oraz kształtami. Wyróżnia się przede wszystkim kamienie szlifierskie do metalu – wyjątkowo twarde, wśród których znaleźć można m.in. kamienie szlifierskie do noży, przydatne w domu i ogrodzie. Bardzo popularne są kamienie szlifierskie do drewna, z pomocą których usuwane są niechciane warstwy lakieru, farby lub żywicy z drewna, w tym drewnianych mebli. Z kolei kamienie szlifierskie trzpieniowe przydają się w ostrzeniu pił łańcuchowych.

Bloki szlifierskie i ostrzałki

W naszym sklepie internetowym oferujemy różnorodne kamienie szlifierskie – do metalu, drewna oraz betonu. Są to zarówno kamienie szlifierskie małe i miękkie, drobnoziarniste, jak i kamienie szlifierskie duże, twarde. Dla najbardziej wymagających Klientów mamy bloki szlifierskie z wygodnym rzepem do zamocowania wokół dłoni, dzięki czemu proces szlifowania jest jeszcze wygodniejszy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-17
7dni czekania na dostawę to za długo
2023-10-13
Super sprzedawca
pixel