Parat

( 27 produktów)

Firma PARAT to europejski lider w produkcji profesjonalnych walizek i toreb na narzędzia. Oferta marki obejmuje m.in walizki na narzędzie wyprodukowane tworzywa sztucznego i aluminium. Plecak na narzędzia oraz torba na narzędzia są wykonane ze skóry oraz z materiałów skóropodobnych.

Marka PARAT stosuje najnowocześniejsze rozwiązania, którym jest między innymi aluminiowa rama, wysoce odporne przegrody oraz systemy uchwytów CP7 do narzędzi ręcznych. PARAT tym samym produkuje walizki najwyższej, światowej jakości.

Podstawą każdej pracy jest właściwa organizacja, dlatego warto postawić na wysokiej jakości produkty, które sprostają potrzebom każdego z użytkowników. Walizka na narzędzie będzie towarzyszyła w codziennej pracy, dlatego tak ważne jest z jakich materiałów jest wykonana. Bez względu na to czy torba na narzędzia będzie korzystana przez profesjonalistę czy amatora, ważne jest aby była praktyczna i oczekiwała wszystkie oczekiwania właściciela. Latarka, torba narzędziowa lub teczka narzędziowa to tylko kilka przykładów produktów, które są dostępne w portfolio marki PARAT.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
10/5 ❤️
2023-11-02
Wszystko ok
pixel